Welcome to our website !

Blog dla podróżujących rodziców

Berlin z dziećmi, podróże z dziećmi, Berlin z dzieckiem

Pokolorowanki - Łódź, Teatr Pinokio

By 10:26

W niedzielę pierwszy raz wybrałam się z Marcelkiem do teatru. Byłam pewna, że mu się spodoba, bo zawsze z zainteresowaniem przyglądał się ulicznym grajkom bądź przedstawieniom w plenerze. I nie myliam się - mój synek siedział całe przedstawienie - 40min - z rozdziawioną buzią, zachwycony aktorami i tym co się działo na scenie.

Pokolorowanki skierowane są do dzieci w wieku 2 -4 lata. Jest to opowieść o kolorowaniu świata i powstawaniu kolorów. Aktorzy trochę zaczepiają małych widzów, 'zabierają' im kolory z ubranek i pytają o nazwy kolorów, np. nieba czy słońca.

Przedstawienie odbywa się w teatrze Pinokio, repertuar można sobie sprawdzić tutaj.

Polecam kupienie biletu zawczasu, bo my jak przyszliśmy to okazało się, że wszystkie bilety dawno zostały wyprzedane i mieliśmy niesłychane szczęście, bo jedna pani w ostatniej chwili odwołała rezerwację i udało nam się zobaczyć spektakl.

Bardzo polecam to przedstawienie i żałuję, że w Łodzi jest taka uboga oferta skierowana do najmłodszych. Niemniej jednak zapowiada się kolejny spektakl 13 października, tym razem w teatrze lalkowym i już się nie mogę doczekać bo na pewno się wybierzemy :).

You Might Also Like

0 komentarze